Maszyny półwolne doskonale wypełniają lukę między wolnymi ciężarami, a typowymi urządzeniami siłowymi wyposażonymi w stosy z obciążeniem.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

Bezpiezny trening z Technogym

Prowadzenie ruchu w zdeterminowany sposób sprawia, że ćwiczenie na maszynach półwolnych pozwala osiągać znakomite rezultaty przy bardzo niskim ryzyku odniesienia urazu.

Maszyny Technogym posiadają wiele udogodnień, takich jak materiał dopasowujący się do kształtu ciała, żółte znaczniki pokazujące, gdzie powinny się znaleźć ramiona ćwiczącego i wiele innych.

 

Nastawieni na Twoje cele

Innowacyjne podejście do pracy nad Twoimi celami to podstawowa wizja jaka przyświeca nam na codzień.

Wiemy, że droga do celu jest istotna jak sam cel.

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


S
p
r
z
ę
t

Technogym® Pure Strength

Posiadamy pełną gammę produktów Technogym z serii Pure Strengh. Dzięki czemu możecie ćwiczyć bez kompromisu pomiędzy treningiem z dużym obciążeniem a bezpieczeństemem.

15 urządzeń

Darmowy dostęp do systemu
nawadniania

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


C
e
n
n
i
k

Masz pytania? Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji:

+48 600 679 000