Projekt ReShape Kids Academy to cała seria nowych dedykowanych zajęć dla dzieci. Pod nadzorem wykwalifikowanej kadry, dzieci poprzez zajęcia kształtują nie tylko zdrową postawę, zdrowie i ogólną sprawność, ale również aspekt psychiczny, czyli wytrwałość, ciężka praca, odpowiedzialność, czy przestrzeganie panujących zasad.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

Gimnastyka/Active Kids

Zajęcia ogólnorozwojowe w formie gier i zabaw ruchowych mające za zadanie poprawę koordynacji ruchowej, gibkości, wytrzymałości, siły, a także korygowanie wad postawy. Dzieci na zajęciach uczą się umiejętności słuchania, pracy w grupie i rozwijają umiejętności językowe.

 

 

Dance Kids

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia dobrą zabawę i chce się nauczyć widowiskowych i różnorodnych kroków, to zajęcia z tańca na pewno pokocha!

Boks

Ogólnorozwojowy program kształtujący siłę, charakter, hart ducha i mobilizacje do pracy nad własnymi słabościami. Twoje dziecko będzie trenowało z najlepszymi, bo zajęcia poprowadzi zdobywca Pasa Interkontynentalnego Federacji WBO promującego do walki o mistrzostwo Europy, zdobywca Pasa Wschodnio-Zachodniej Europy federacji IBF oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski w boksie amatorskim w kategorii senior.

 

 

Cross Training Kids

To skuteczna, a zarazem bezpieczna forma zajęć dla dzieci mająca na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej i zbudowania fundamentów do innych dyscyplin sportowych.

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


C
e
n
n
i
k

Masz pytania? Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji:

+48 600 679 000