Projekt ReShape Kids Academy to cała seria nowych dedykowanych zajęć dla dzieci. Pod nadzorem wykwalifikowanej kadry, dzieci poprzez zajęcia kształtują nie tylko zdrową postawę, zdrowie i ogólną sprawność, ale również aspekt psychiczny, czyli wytrwałość, ciężka praca, odpowiedzialność, czy przestrzeganie panujących zasad.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

Active Kids

Zajęcia ogólnorozwojowe w formie gier i zabaw ruchowych mające za zadanie poprawę koordynacji ruchowej, gibkości, wytrzymałości, siły, a także korygowanie wad postawy. Dzieci na zajęciach uczą się umiejętności słuchania, pracy w grupie i rozwijają umiejętności językowe.

 

Harmonogram:

Active Kids (3-4 lat)

- Poniedziałek 17:00
- Środa 17:00

Active Kids (5-7 lat)

- Poniedziałek 18:00
- Środa 18:00

 

 

Gimnastyka

To świetna forma aktywności dla dziecka w każdym wieku. Wpływaja pozytywnie na rozwój ruchowy i sprawność motoryczną całego ciała. Każde dziecko ,które uczęszcza na zajęcia z gimnastyki może liczyć na indywidualne podejście i dostosowanie do swoich możliwości tym samym doskonali technikę i i poszerza zdolności. 

 

Harmonogram:

Gimnastyka (11-13 lat)

- Wtorek 18:00
- Czwartek 18:00

 

 

Dance Kids

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia dobrą zabawę i chce się nauczyć widowiskowych i różnorodnych kroków, to zajęcia z tańca na pewno pokocha!

 

Harmonogram:

Dance Kids (5-12 lat)

- Poniedziałek 17:00
- Czwartek 16:30

 

Boks Junior

Ogólnorozwojowy program kształtujący siłę, charakter, hart ducha i mobilizacje do pracy nad własnymi słabościami. Twoje dziecko będzie trenowało z najlepszymi, bo zajęcia poprowadzi zdobywca Pasa Interkontynentalnego Federacji WBO promującego do walki o mistrzostwo Europy, zdobywca Pasa Wschodnio-Zachodniej Europy federacji IBF oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski w boksie amatorskim w kategorii senior.

 

Harmonogram:

Boks Junior

- Poniedziałek 17:30
- Środa 17:30

 

 

Interactive Squash Kids

Sport uczy, bawi i kształtuje charakter. Właśnie dlatego powinniśmy postarać się o to aby nasze dzieci znalazły sport odpowiedni dla siebie, czyli takie zajęcia, w których z chęcią będą brały udział i czekały na kolejny trening. Interactive Squash to sport połączony z dobra zabawa. dzięki systematycznej grze Twoje dziecko poprawi zdecydowanie swoją kondycję oraz zwiększy wydolność organizmu. Interactive squash pozwala się wyładować, pozbyć stresu i niepotrzebnego napięcia. To idealna dyscyplina sportu dla osób, które lubią rywalizację.

 

Harmonogram:

interactiveSQUASH

- Czwartek 18:00

 

 

Active Cross Kids

To skuteczna, a zarazem bezpieczna forma zajęć dla dzieci mająca na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej i zbudowania fundamentów do innych dyscyplin sportowych.

 

Harmonogram:

Active Cross Kids

- Wtorek 17:00
- Czwartek 17:00

 

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.